Όλες οι τηλεοπτικές πρεμιέρες για το 2016

0
768
Βαθμολόγησε το άρθρο
[Total: 11   Average: 2.5/5]

Eδώ και πολλά χρόνια οι τηλεοπτικές σειρές έχουν την τιμητική τους, προσφέροντας πολλές φορές ισάξιες συγκινήσεις με πολλές ταινίες. Κάθε χρόνο κάνουν την εμφάνιση τους πολλές σειρές, αρκετές εκ των οποίων αποκτούν το δικό τους κοινό, ενώ συνεχίζονται φυσικά και εκείνες που σταμάτησαν.

Στο τέλος της κάθε χρονιάς βγαίνει ο οδηγός με τις τηλεοπτικές πρεμιέρες της ερχόμενης και έτσι θα κάνουμε για το 2016 (όπως φυσικά είναι το επίσημο πρόγραμμα των δικτύων). Έτσι λοιπόν και φέτος, έχουμε πολλές σειρές να περιμένουμε και να δούμε ποιες θα θριαμβεύσουν και ποιες δεν θα καταφέρουν να… επιβιώσουν στο πολύ ανταγωνιστικό περιβάλλον που έχει δημιουργηθεί.

Να αναφέρουμε ότι βάλαμε μόνο για όσες σειρές βρήκαμε όπως είναι λογικό και έχουν επιβεβαιώσει τις τηλεοπτικές τους πρεμιέρες για το 2016, ενώ να αναφερθεί ότι η λίστα θα ανανεώνεται συνεχώς αναλόγως και τις πληροφορίες που θα έχουμε.

Αναλυτικά όλες οι (επιβεβαιωμένες) τηλεοπτικές πρεμιέρες του 2016, μέχρι τον Απρίλιο είναι οι εξής:

Sunday, January 3
8:00 p.m. – The Simpsons – Fox
8:00 p.m. – Galavant – ABC
8:30 p.m. – BARRETT’S GUIDE TO SURVIVING LIFE – Fox
8:30 p.m. (ET) 8:00 p.m. (PT) – Undercover Boss – CBS
9:00 p.m. – Family Guy – Fox
9:30 p.m. – BORDERTOWN – Fox

Monday, January 4
8:00 p.m. – The Bachelor – ABC
8:00 p.m. – Superhuman special – Fox
8:00 p.m. – SUPERSTORE – NBC
10:00 p.m. – Castle – ABC

Tuesday, January 5
8:00 p.m. – New Girl – Fox
8:00 p.m. – Hollywood Game Night – NBC
8:30 p.m. – Grandfathered – Fox
9:00 p.m. – Brooklyn Nine-Nine – Fox
9:30 p.m. – The Grinder – Fox
10:00 p.m. – THE SHANNARA CHRONICLES – MTV

Wednesday, January 6
8:00 p.m. – American Idol 2-Night premiere – Fox
8:00 p.m. – The Middle – ABC
8:00 p.m. – Two Broke Girls – CBS
8:30 p.m. – The Goldbergs – ABC
8:30 p.m. – Mike & Molly – CBS
9:00 p.m. – Modern Family – ABC
9:00 p.m. – People’s Choice Awards – CBS
9:30 p.m. – black-ish – ABC
10:00 p.m. – It’s Always Sunny in Philadelphia – FXX
10:00 p.m. – American Crime – ABC
10:30 p.m. – Man Seeking Woman – FXX

Thursday, January 7
8:00 p.m. – American Idol 2-Night premiere – Fox
8:00 p.m. – The Big Bang Theory – CBS
8:00 p.m. – MY DIET IS BETTER THAN YOURS 2-Hour premiere – ABC
8:30 p.m. – Life in Pieces – CBS
9:00 p.m. – Mom – CBS
9:30 p.m. – ANGEL FROM HELL – CBS
10:00 p.m. – SHADES OF BLUE – NBC
10:00 p.m. – Elementary – CBS

Friday, January 8
8:00 p.m. – Masterchef Junior – Fox
9:00 p.m. – Hawaii Five-0 – CBS
10:00 p.m. – Blue Bloods – CBS

Sunday, January 10
7:30 p.m. – Bob’s Burgers 2-Night premiere – Fox
9:00 p.m. – Shameless – Showtime

Tuesday, January 12
8:00 p.m. – Pretty Little Liars – ABC Family/Freeform
9:00 p.m. – SHADOWHUNTERS – ABC Family/Freeform
10:00 p.m. – Younger – TV Land
11:00 p.m. – TEACHERS – TV Land

Wednesday, January 13
9:00 p.m. – SECOND CHANCE – Fox
9:00 p.m. – Criminal Minds – CBS
10:00 p.m. – Code Black – CBS

Thursday, January 14
10:00 p.m. – COLONY – USA

Friday, January 15
12:01 a.m. – Degrassi: Next Class – Netflix
9:00 p.m. – Hell’s Kitchen – Fox

Saturday, January 16
9:00 a.m. – Sesame Street – HBO

Sunday, January 17
10:00 p.m. – BILLIONS – Showtime

Monday, January 18
8:00 p.m. – The Fosters – ABC Family/Freeform
9:00 p.m. – RECOVERY ROAD – ABC Family/Freeform

Tuesday , January 19
9:00 p.m. – Marvel’s Agent Carter – ABC

Thursday, January 21
8:00 p.m. – LEGENDS OF TOMORROW – The CW
9:00 p.m. – The 100 – The CW
10:00 p.m. – BASKETS – FX

Saturday, January 23
9:00 p.m. – Black Sails – Starz

Sunday, January 24
8:00 p.m. – The X-Files – Fox – subsequent episodes to air on Mondays

Monday, January 25
9:00 p.m. – LUCIFER – Fox

Tuesday, January 26
9:00 p.m. – OUTSIDERS – WGN America

Friday, January 29
? p.m. – The Vampire Diaries – The CW
? p.m. – The Originals – The CW
10:00 p.m. – Banshee – Cinemax

Sunday, January 31
7:00 p.m. – Grease Live! – Fox

Tuesday, February 2
8:00 p.m. – The Muppets – ABC
10:00 p.m. – AMERICAN CRIME STORY: The People V. O.J. Simpson – FX

Wednesday, February 3
8:00 p.m. – MADOFF – ABC
8:00 p.m. – Young & Hungry – ABC Family/Freeform
8:30 p.m. – Baby Daddy – ABC Family/Freeform

Friday, February 5
8:00 p.m. – Sleepy Hollow – Fox

Thursday, February 11
8:00 p.m. – Grey’s Anatomy – ABC
9:00 p.m. – Scandal – ABC
10:00 p.m. – How To Get Away With Murder – ABC
10:30 p.m. – THOSE WHO CAN’T – truTV

Friday, February 12
8:00 p.m. – The Amazing Race Season 28 – CBS

Sunday, February 14
9:00 p.m. – VINYL – HBO
9:00 p.m. – The Walking Dead – AMC

Monday, February 15
? 11.22.63 – HULU
9:00 p.m. – Major Crimes – TNT
10:00 p.m. – Better Call Saul – AMC

Tuesday, February 16
9:00 p.m. – Rizzoli & Isles – TNT

Wednesday, February 17
Survivor Season 32 – CBS

Sunday, February 21
10:00 p.m. – Girls – HBO
10:30 p.m. – Togetherness – HBO

Monday, February 29
8:00 p.m. – Gotham – Fox

Wednesday, March 2
8:00 p.m. – Rosewood – Fox
8:30 p.m. – THE REAL O’NEALS – ABC
10:00 p.m. – CRIMINAL MINDS: BEYOND BORDERS – CBS

Thursday, March 3
9:00 p.m. – THE FAMILY – ABC

Sunday, March 6
8:00 p.m. – Once Upon A Time – ABC
10:00 p.m. – Quantico – ABC

Tuesday, March 8
8:00 p.m. – Fresh Off The Boat – ABC
9:00 p.m. – Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. – ABC
10:00 p.m. – OF KINGS & PROPHETS – ABC

Wednesday, March 16
10:00 p.m. – Nashville – ABC

Monday, March 21
8:00 p.m. – Dancing with the Stars – ABC

Thursday, March 24
10:00 p.m. – THE CATCH – ABC

Wednesday, March 30
9:00 p.m. – Empire – Fox

Thursday, April 7
8:30 p.m. – The Odd Couple – CBS

Cineramen

Νίκος Δρίβας

Facebook Twitter Google+

Δημιουργός και συντάκτης του www.cineramen.gr αλλά κυρίως φανατικός του σινεμά

Share

Δείτε ακόμα στο Cineramen

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.